Zestawienie zbiorcze dla okręgu nr 1

WYBORY DO RADY POWIATU

ZESTAWIENIE

wyników glosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 1 utworzonym dla wyboru Rady Powiatu we Włocławku

sporządzone dnia 13 listopada 2006 r. przez Powiatową Komisję Wyborczą we Włocławku.

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL
 
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:  5 2 3

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. PODLEWSKA Henryka - 2 0 5
2. AGACKI Kazimierz -
2 9
3. JAWORSKI Jerzy Stanisław -
7 1
4. SATEJA Maciej - 
8 5
5. PAWLAK Hanna - 
3 4
6. WACHOWSKA Ewa Renata -
4 1
7. AGACIŃSKA Halina - 
3 3
8. JABŁOŃSKI Karol - 
2 5

Lista nr 2 — KW LIGA POLSKICH RODZIN

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    1 7 0

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. DULSKI Aleksander Piotr  -     3 7
2. KOWAL-DOBIECKA Iwona Małgorzata -      3 0
3. HUMAŃSKA Małgorzata -      2 5
4. KAMIONKA Lucjan Stanisław -      1 5
5. CZERWIŃSKI Ryszard Waldemar -      4 9
6. ALABRUDZIŃSKI Janusz -      1 4

Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    2 5 8

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. OSIŃSKI Waldemar -     1 2 0
2. KALINOWSKI Lech Andrzej -      6 2
3. KRAWCZYK Jadwiga -      7 6

Lista nr 5 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
 
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    7 0 7

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. CZYŻNIEJEWSKI Mariusz -     2 0 1
2. KRZYŻAŃSKA Larysa -     3 7 6
3. BALCERAK Przemysław -      9 2
4. BŁASZCZYK Rafał -      3 8

Lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI
 
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    7 3 8

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. BRZECZKOWSKI Tadeusz - 1 4 6
2. NAJBERG Daniel Adam - 5 8
3. SZMAJDA Włodzimierz - 3 0
4. PORAŃSKI Paweł Piotr - 2 6
5. CHEŁMINIAK Robert Arkadiusz  - 1 2 6
6. JAROSZEWSKI Piotr Waldemar  - 2 3 3
7. ROSZAK Andrzej - 4 1
8. WUJKIEWICZ Andrzej Jan - 7 8

Lista nr 7 — KW SAMOOBRONA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    3 3 2

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. BORKOWSKI Władysław Wojciech    1 2 1
2. GŁOWACKI Tomasz Wojciech    1 3 3
3. MAKOWSKI Eugeniusz     2 6
4. KORDOWSKI Piotr Henryk     1 3
5. KONCIKOWSKI Tomasz      9
6. KWIATKOWSKI Jan     3 0

Lista nr 13 — KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:   1 3 7 7

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. KRZYŻANOWSKI Zdzisław    1 6 5
2. KOŃCZYŃSKA  Ewa    3 6 7
3. MAŁAS Paweł    4 1 6
4. BINIĘDA Bogusław    1 2 7
5. ROGALEWSKI Czesław     3 7
6. WILCZYŃSKI Waldemar     3 8
7. KAMIŃSKI Waldemar    1 1 6
8. SZARECKI Jan    1 1 1

Lista nr 14 — KWW "PONAD PODZIAŁAMI"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:   1 2 4 3

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. GĄSIOROWSKI Arkadiusz - 3 1 9
2. CZERWIŃSKI Romuald - 2 7 9
3. KAWIŃSKI Marek - 8 8
4. PAŁCZYŃSKI Stanisław - 6 7
5. KURANT Wiesław - 1 1 9
6. ANDRZEJCZAK Laura - 1 3 3
7. CHOJNACKA Halina - 2 8
8. CHABERSKI Piotr - 2 1 0


Wytworzył: admin (14 listopada 2006)
Opublikował: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 12:13:23)

Ostatnia zmiana: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 14:41:58)
Zmieniono: sformatowano tekst

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2906

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij