Zestawienie zbiorcze dla okręgu nr 5

WYBORY DO RADY POWIATU

ZESTAWIENIE

wyników glosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 5 utworzonym dla wyboru Rady Powiatu we Włocławku

sporządzone dnia 13 listopada 2006 r. przez Powiatową Komisję Wyborczą we Włocławku.

Na poszczególnych kandydatów z list kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:
 
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    4 1 9

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. WOŹNIAK Zbigniew    1 8 5
2. MATUSIAK
Andrzej    1 1 3
3. RYBACKA
Małgorzata Izabela     2 9
4. MIKOŁAJEWSKI
Grzegorz Mirosław     4 9
5. JABŁOŃSKI
Mariusz     4 3

Lista nr 2 — KW LIGA POLSKICH RODZIN

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:     7 6

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. GOŚCIŃSKA Joanna     4 1
2. SIKORSKA
Ewa     1 8
3. KRAJEWSKI
Adam     1 1
4. BEDNARSKI
Sławomir      6

Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    7 1 1

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. FIJAŁKOWSKA Jadwiga Halina   2 8 6
2. DOBROWOLSKI
Andrzej Jan    1 4 3
3. GAPIŃSKA
Teresa     9 9
4. KROKOWSKI
Robert Krzysztof     9 2
5. MERTIN
Grażyna     4 4
6. MIŁKOWSKI
Jarosław     4 7

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    3 2 4

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. KWIECIŃSKI Marek    1 7 9
2. LUBECKA
Maria    1 0 9
3. NOWAKOWSKI
Krzysztof     3 6

Lista nr 6 — KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    6 5 7

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. WARSZAWSKI Stanisław    1 1 8
2. MUJTA
Janusz    2 1 7
3. MATUSIAK
Kazimierz     4 4
4. KIELAK AL-HOSAM
Joanna     6 1
5. WESOŁOWSKI
Jerzy    1 3 7
6. KRUPA
Błażej     8 0

Lista nr 7 — KW SAMOOBRONA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:   1 6 0 6

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. WIERZOWIECKI Zygmunt    7 5 7
2. BET
Grzegorz     8 8
3.
 WILIŃSKI Marek    1 8 3
4. AMBROŻEWICZ
Jan    4 2 0
5. JABŁOŃSKI
Rafał Mariusz     5 4
6. SZAŁAŃSKI
Marek    1 0 4

Lista nr 13 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    6 8 3

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. TURBIAK Zbigniew    1 3 7
2. KOZŁOWSKI
Leszek    1 1 1
3. KORPAL
Jerzy    2 5 8
4.
 RYDZYŃSKA Anna    1 1 5
5. GRABCZYŃSKI
Jarosław     6 2

Lista nr 14 — KWW "PONAD PODZIAŁAMI"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    9 4 1

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. DOMŻALSKI Bogdan    5 3 5
2. LEWANDOWSKI
Tomasz    1 1 2
3. ŁUCZAK
Roman     6 8
4. ZIEMIŃSKA
Krystyna     8 8
5. MAKOWIECKA
Anna     4 8
6. RUTKOWSKI
Aleksander     9 0


Wytworzył: admin (14 listopada 2006)
Opublikował: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 12:47:44)

Ostatnia zmiana: Marcin Pruchniak (22 grudnia 2006, 13:42:30)
Zmieniono: poprawiono błąd literowy

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3114

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij