Zestawienie zbiorcze dla okręgu nr 3

WYBORY DO RADY POWIATU

ZESTAWIENIE

wyników glosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 3 utworzonym dla wyboru Rady Powiatu we Włocławku

sporządzone dnia 13 listopada 2006 r. przez Powiatową Komisję Wyborczą we Włocławku.

Na poszczególnych kandydatów z list kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 1 — KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    2 9 5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. STRZELECKI Henryk     5 8
2. SOBCZAK
Mieczysław Wincenty     2 9
3. SAKOWSKI
Jarosław Rafał    1 1 8
4. OWSIANOWSKA
Halina     2 5
5. MEYKA
Janina     2 6
6. WOŹNIAK
Przemysław     3 9

Lista nr 2 — KW LIGA POLSKICH RODZIN

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    1 0 5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. SEKLECKI Roman     1 9
2. WILCZYŃSKI
Krzysztof     2 0
3. BREWERSKI
Robert     5 2
4. WOŹNIAK
Lech Stanisław      4
5. SEKLECKA
Elżbieta     1 0

Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    5 8 3

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. JANKOWSKI Karol    1 2 4
2. WALCZAK-TRETYN
Anna    1 2 1
3. WASIELAK
Katarzyna Helena     3 0
4. WALCZAK
Tomasz Daniel    1 3 3
5. ZAWALSKA
Alicja     5 0
6. PROSZKIEWICZ
Andrzej    1 2 5

Lista nr 5 — KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    7 0 7

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. KOŚCIŃSKI Wiesław Andrzej    4 5 1
2. KOZŁOWSKI
Stefan    1 2 6
3. PROSZKIEWICZ
Tadeusz     1 8
4. CELMER
Jan     4 1
5. SZADKOWSKI
Zdzisław     7 1

Lista nr 6 — KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    5 7 4

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. KIERZKOWSKI Henryk    3 8 1
2. DORSZ
Edyta     6 3
3. ZAJĄC
Dariusz Krzysztof     5 5
4. DEDO
Barbara Bożena     5 5
5. BRZEZIŃSKI
Piotr Dariusz     1 1
6. SZATKOWSKA
Beata      9

Lista nr 7 — KW SAMOOBRONA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    6 0 5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. OSIŃSKI Marek    2 6 3
2. TRZEBUCHOWSKI
Marek    1 1 4
3. GOŁEMBIEWSKI
Bogdan Stanisław     6 5
4. WIŚNIEWSKA
Grażyna     2 2
5. SZUBSKI
Marek Franciszek    1 0 9
6. RUDZIŃSKA
Anna Jolanta     3 2

Lista nr 13 — KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    6 6 0

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. JASKULSKI Marek    2 1 6
2. ZBONIKOWSKI
Piotr Jacek    3 1 8
3. LATKOWSKI
Marek     2 9
4. PAWŁOWSKI
Bogumił     2 2
5. JANKOWSKI
Roman     4 8
6. MAŚLANKA
Paweł     2 7

Lista nr 14 — KWW "PONAD PODZIAŁAMI"

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:   1 1 2 0

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. MAJEWSKI Włodzimierz    4 0 0
2. GRUDZIŃSKI
Piotr    2 4 4
3. JĘCKA
Stanisław     8 6
4. GAWŁOWSKI
Jerzy     8 4
5. MAŚLANKA
Marian    1 0 4
6. TOMASZEWSKI
Roman    2 0 2


Wytworzył: admin (14 listopada 2006)
Opublikował: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 12:36:33)

Ostatnia zmiana: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 15:17:10)
Zmieniono: poprawiono formatowanie tekstu

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2801

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij