Zestawienie zbiorcze dla okręgu nr 4

WYBORY DO RADY POWIATU

ZESTAWIENIE

wyników glosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 4 utworzonym dla wyboru Rady Powiatu we Włocławku

sporządzone dnia 13 listopada 2006 r. przez Powiatową Komisję Wyborczą we Włocławku.

Na poszczególnych kandydatów z list kandydatów oddano następującą liczbę głosów ważnych:

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    5 6 0

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. LEWANDOWSKI Zbigniew Karol    2 7 3
2. RYBOWSKA
Stanisława Aleksandra     4 3
3. SKOCZYLAS
Artur Marcin     3 4
4.
 JÓZWICKI Jan    1 0 9
5. KIERZKOWSKI
Józef     5 1
6. GÓRSKI
Grzegorz     5 0

Lista nr 2 — KW LIGA POLSKICH RODZIN

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:     5 6

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. SZARECKA Marzena Jadwiga     3 3
2. PAWŁOWSKI
Mirosław      8
3. LEWANDOWSKA
Irena     1 0
4. DOBIECKI
Roman      5

Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    1 1 1

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. CHOJNACKI Krzysztof     3 8
2. GÓLCZYŃSKI
Grzegorz     2 1
3. DORSZ
Marek Artur     2 7
4. CZAJKOWSKI
Marcin Arkadiusz      6
5. SZARECKI
Sławomir     1 9

Lista nr 6 - KKW SLD+SDPL+PD+UP LEWICA I DEMOKRACI 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    5 3 2

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. ADAMKIEWICZ Andrzej Jerzy    1 4 7
2. DOLATOWSKI
Arkadiusz Michał     3 0
3. ŁUCZAK
Bogusław Kazimierz     3 7
4. ORLIŃSKI
Mirosław Andrzej    2 5 9
5. PODLASKA
Zofia Maria     3 6
6. WUDARCZYK
Jan Czesław     2 3

Lista nr 7 — KW SAMOOBRONA RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    2 8 8

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. WILCZYŃSKI Wiesław     6 2
2. DESKIEWICZ
Roman Waldemar     1 8
3. MAJEWSKA
Gabriela Maria    1 1 9
4. SZARADOWSKI
Krzysztof     7 3
5. LISIECKI
Alojzy     1 6
 
Lista nr 13 - KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:   2 0 8 5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. KACA Kazimierz   1 3 6 7
2. DORABIAŁA
Marek     8 7
3. DEZOR
Michał     7 3
4. KLOCKOWSKI
Zdzisław    1 0 0
5. DONAJCZYK
Jerzy    3 1 6
6. MALINOWSKI
Waldemar    1 4 2
 
Lista nr 14 - KWW "PONAD PODZIAŁAMI" 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:    6 0 5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1. GÓRECZNY Marek    2 2 8
2. PŁOSZAJ
Andrzej    1 4 4
3. NOWAKOWSKI
Andrzej    1 0 0
4. JELEŃ
Maria     2 1
5. TORZEWSKI
Roman    1 1 2


Wytworzył: admin (14 listopada 2006)
Opublikował: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 12:41:17)

Ostatnia zmiana: Marcin Pruchniak (14 listopada 2006, 15:25:51)
Zmieniono: poprawiono literówkę

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2897

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij